HANN MSW-H18A4/ADR1 - 18000BTU
1099,9
954,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Hann |
| BTU | 18000 |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | MSW-H18A4/ADR1 |
| Soyutma Gücü | 5.30 kw |
| İsitmə Gücü | 5.53 kw |
| Daxili blokun ölçüləri | 970x320x230 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 810x530x290 mm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 33 dB |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 400-1000 |
| Daxili blokun çəkisi | 12 kq |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri