AUX ASW-H18A4/QD3DI- İNVERTER
920,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 19000 |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R32 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ASW-H18A4/QD3DI |
| Soyutma Gücü | 5.4 KW |
| İsitmə Gücü | 5.6 KW |
| Daxili blokun çəkisi | 11 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 28 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 960-316-212 mm |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 950 |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 58 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 62 dB |
| Xarici blok ölçüləri | 888-367-590 mm |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri