MIDEA MSAF-18HRN8 Inverter
968,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Midea |
| Rəng: | Ağ |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 12 ay |
| Kampressor növü | İnverter |
| Freon növü | R32 |
| Enerji sərfiyyatı | A |
| Təsir sahəsi | 50-60 m² |
| Əsas funksyaları | Soyutma,İsitmə |
| BTU | 18000 |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| Gücü | 5600 W |
| Model | MSAF-18HRN8 |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 32 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 42 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 7.5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 26 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 715 x 285 x 194 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 700 x 550 x 275 mm |
| Soyutma Gücü | - |
| İsitmə Gücü | - |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri