AUX ARVWM-H056/NR1D(JP)-19000 BTU
645,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 19000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Növ | ARV sisteminin daxili bloku |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 34-42 dB |
| Soyutma Gücü | 5.6 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 997x316x227 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 13.5 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri