AUX ARVWM-H071/NR1D(J)-24000 BTU
655,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin daxili bloku |
| BTU | 24000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVWM-H071/NR1D(J) |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 37-44 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 15.5 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 1132x330x232 mm |
| Soyutma Gücü | 7.1 kw |
| İsitmə Gücü | 8.0 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri