MSZ-FH50VE-18000 BTU İNVERTER Mitsubishi electric
3550,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 18000 |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 3 il |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Növ | Split sistem |
| Model | MSZ-FH50VE |
| Kampressor növü | İnverter |
| Soyutma Gücü | 5.0 KW |
| İsitmə Gücü | 6.0 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 305(+17)-925-234 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880-840-330 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 13.5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 55 kq |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 5.7-14.6 |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 27-46 |
| İstehsalçı ölkə | Tailand |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri