MLZ-KP25VF/SUZ-M25VA/MLP-444W(9000BTU) Mitsubishi electric
3570,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Zəmanət | 24 ay |
| Növ | Tək yönlü kasset tipli kondisioner dəsti |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | MLZ-KP25VF / SUZ-M25VA / MLP-444W |
| Daxili blokun çəkisi | 15 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 30 kq |
| Soyutma Gücü | 2.5 KW |
| İsitmə Gücü | 3.2 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 185x360x1102 mm |
| Panelin ölçüsü | 24x424x1200 mm |
| Panelin çəkisi | 3.5 kq |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 27-46 dB |
| Brend | Mitsubishi Electric Kanal tipli Kondisioner |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri