KPLA-M50EA/SUZ-M50VA/PLP-6EA/PAC-YT52CRA(19000BTU) Mitsubishi electric
3679,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | 4 yönlü kaset tipli dəst |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 19000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 27-32 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 19 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 54 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 258x840x840 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880×840×330 mm |
| Panel | PLP-6EA |
| Panelin ölçüsü | 40x950x950 mm |
| Panelin çəkisi | 5 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri