PEAD-M60JA/SUZ-KA60VA/PAC-YT52CRA-22000BTU Mitsubishi electric
3759,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 22000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 25 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 33 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 30 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 50 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 250x1100x732 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880x840x330 mm |
| Model | PEAD-M60JA / SUZ-KA60VA / PAC-YT52CRA |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri