SRK60ZSX-W/SRC60ZSX-W1 İNVERTER Mitsubishi heavy
3751,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 22000 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R 32 |
| Model | Diamond seriyası SRK60ZSX-W /SRC60ZSX-W1 |
| Kampressor növü | İnverter |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Soyutma Gücü | 6100W |
| İsitmə Gücü | 6800W |
| Daxili blokun ölçüləri | 920x305x220 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 800x640x290 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 13 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 43 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri