PEAD-M50JA/SUZ-KA50VA/PAC-YT52CRA-19000BTU Mitsubishi electric
3620,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 19000 |
| Növ | Kanal tipli kondisioner dəsti / Yüksək təzyiqli |
| Model | PEAD-M50JA / SUZ-KA50VA / PAC-YT52CRA |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İnverter |
| Daxili blokun ölçüləri | 250x900x732 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880x840x330 mm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 26-35 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 27 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 54 kq |
| Soyutma Gücü | 4.9 kw |
| İsitmə Gücü | 5.9 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri