PUHY-P200YNW-77000BTU Mitsubishi electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | VRF sisteminin çöl bloku |
| BTU | 77000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PUHY-P200YNW |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 58/59 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 213 kq |
| Xarici blok ölçüləri | 1858(1798)x920x740 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri