Niva KLC-LH 100 qızdırıcılı
1480,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Niva |
| Model | KLC-LH100 |
| Gücü | 380-400/3/50 V/P/Hz |
| Mator gücü | 370 W |
| Mator sürəti | 1000/1200/1400 rpm |
| İstilik gücü: | 3/6 kw |
| Hava sürəti | 7/9.0/10.7 m/sn |
| Hava həcmi | 950/1100/1200 m3/h |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 52/54/58 |
| İsitmə Gücü | 19-38 °C |
| Fan diametri | 120 mm |
| Ölçüləri | 180/1080/280 mm |
| Hava çıxış genişliyi | 55 mm |
| Çəki | 19.5 kq |
| Qapı hündürlüyü | 2500 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri