Niva KLC-L 140 qızdırıcısız
1195,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Niva |
| Model | KLC-L 140 |
| Gücü | 220-240/1/50 V/P/Hz |
| Mator gücü | 1000/1200/1400 rpm |
| Hava sürəti | 7/10.0/12.7 m/sn |
| Hava həcmi | 1200/1320/1600 m3/h |
| Fan diametri | 120 mm |
| Ölçüləri | 180/1480/280 mm |
| Hava çıxış genişliyi | 55 mm |
| Qapı hündürlüyü | 3000 mm |
| Çəki | 21.5 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri