Niva KLC-L 180 qızdırıcısız
1390,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Niva |
| Model | KLC-L 180 |
| Gücü | 220-240/1/50 V/P/Hz |
| Mator gücü | 450 W |
| Mator sürəti | 1000/1200/1400 rpm |
| Hava sürəti | 7/10.0/12.7 m/sn |
| Hava həcmi | 1650/1890/2100 m3/h |
| Fan diametri | 120 mm |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 54/59/61 |
| Ölçüləri | 180/1880/280 mm |
| Hava çıxış genişliyi | 55 mm |
| Çəki | 26 kq |
| Qapı hündürlüyü | 3000 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri