Niva KLC-LH180 qızdırıcılı
2050,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Niva |
| Model | KLC-LH |
| Gücü | 380-400/3/50 V/P/Hz |
| Mator gücü | 450 W |
| Mator sürəti | 1000/1200/1400 rpm |
| İstilik gücü: | 5,5/11 kw |
| Hava sürəti | 7/9.0/10.7 m/sn |
| Hava həcmi | 1650/1890/2100 m3/h |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 54/59/62 |
| İsitmə Gücü | 19-38 °C |
| Fan diametri | 120 mm |
| Ölçüləri | 180/1880/280 mm |
| Hava çıxış genişliyi | 55 mm |
| Çəki | 28 kq |
| Qapı hündürlüyü | 2500 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri