PLFY-M50VEM-E-19 100BTU Mitsubishi electric
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | VRF Sisteminin 4 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| BTU | 19100 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | PLFY-M50VEM-E |
| Soyutma Gücü | 5.6 kW |
| İsitmə Gücü | 6.3 kW |
| Panel | PLP-6EAL / PLP-6EAJ |
| Panelin ölçüsü | 950-950-40 mm |
| Panelin çəkisi | 5 kq |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 26-31 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 840-840-258 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri