Kondisioner Toshiba RAS-13N4AV İnverter
2259,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Toshiba |
| Rəng: | Ağ |
| Gücü | 4200 W |
| Freon növü | R 32 |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 13000 |
| Model | RAS-13N4AV |
| Növ | Split sistem |
| Kampressor növü | İnverter |
| Enerji sərfiyyatı | A |
| Təsir sahəsi | 30-45 m² |
| Soyutma Gücü | 4.2 Kvt |
| İsitmə Gücü | 4.2 Kvt |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 19 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 46 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 11 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 30 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri