SRK50ZS-WT/SRC50ZS-WA INVERTER Mitsubishi heavy
2236,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 18000 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İnverter |
| Freon növü | R32 |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Model | Premium seriyalı SRK50ZS-WT/SRC50ZS-WA |
| Soyutma Gücü | 5.5kW |
| İsitmə Gücü | 6,6kW |
| Daxili blokun ölçüləri | 870x290x230 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 780x595x290 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri