PLA-M71EA /PLP-6EA /PAC-YT52CRA (27000BTU) Mitsubishi electric
2189,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Növ | Kasset tipli |
| Daxili blokun ölçüləri | 258x840x840 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 21/53 kq |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 28-34 dB |
| Model | PLA-M71EA / PLP-6EA / PAC-YT52CRA |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri