Kondisioner Gree GU71PS/A1-K
3532,0
2220,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Gree Kanalni Kondisioner |
| Təsir sahəsi | 61-70 m2 |
| Əsas funksyaları | İsti-soyuq |
| Soyutma Gücü | 7 kW |
| İsitmə Gücü | 7.4 kW |
| Gərginlik | 220 ~ 240 V, 50 Hz |
| Daxili blokun ölçüləri | 555 × 270 × 1260 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 395 × 700 × 955 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 33 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 61 kq |
| Zəmanət | 12 ay |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Kampressor növü | ON/OFF |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri