Kondisioner Gree Fairy GWH09ACA
699,99
580,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Gree Kondisioner |
| Rəng: | Ağ |
| Növ | Split sistem |
| Gücü | 2550 W |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 12 ay |
| BTU | 9000 |
| Əsas funksyaları | Soyutma,İsitmə |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Displey | var |
| Soyutma Gücü | 2550 W |
| İsitmə Gücü | 2650 W |
| Model | GWH09ACA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 40 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 49 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 8 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 24.5 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 25.6 x 74.4 x 18.5 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 42.8 x 72 x 31 sm |
| Təyinatı | Məişət |
| Avtomatik rejim | var |
| Turbo rejimi | var |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri