Kondisioner Gree Bora GWH12AABXB-K3NNA4B
900,0
605,5
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Gree Kondisioner |
| Rəng: | Ağ |
| Növ | Split sistem |
| Gücü | 3250 W |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 12000 |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| Təsir sahəsi | 40-50 m² |
| Əsas funksyaları | Soyutma, İsitmə |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Displey | var |
| Soyutma Gücü | 3250 W |
| İsitmə Gücü | 3200 W |
| Model | GWH12AAB |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 32 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 40 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 9 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 35 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 25 x 77.3 × 18.5 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 54 x 77.6 × 32 sm |
| Təyinatı | Məişət |
| Avtomatik rejim | var |
| Turbo rejimi | var |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri