AUX ARVLD-H022/NR1DY-7500 BTU
615,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin aşağı təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| BTU | 7500 |
| Model | ARVLD-H022/NR1DY |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 26-32 dB |
| Panel | MB-36/E-A / MB-51/E-A |
| Daxili blokun ölçüləri | 200-700-470 mm |
| Gərginlik | 220-240 V |
| Daxili blokun çəkisi | 18,5 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri