AUX ARVSD-H028/4R1X-9000BTU
615,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin aşağı təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| BTU | 9000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVSD-H028/4R1X |
| Daxili blokun ölçüləri | 200-700-470 mm |
| Panel | MB-36/E-A / MB-51/E-A |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 26-32 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 18,5 kq |
| Gərginlik | 220~240 V |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri