Kondisioner HANN ASW-H12A4/FVR1
633,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Hann |
| Rəng: | Ağ |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| BTU | 12000 |
| Təsir sahəsi | 40-50 m² |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Əsas funksyaları | Soyutma,İsitmə |
| Enerji sərfiyyatı | A |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| Gücü | 3.5 kw |
| Soyutma Gücü | 3500 W |
| İsitmə Gücü | 3600 W |
| Model | ASW-H12A4/FVR1 |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | - |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | - |
| Daxili blokun çəkisi | 10 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 28 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 29.6 x 83.7 x 20.5 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 54 x 73 x 26 sm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri