MSZ-EF50VE INVERTER-18 000 BTU (2B/2S/2W) Mitsubishi electric
659,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 18000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Freon növü | R410A |
| Model | MSZ-EF50VE |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 30-43 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 11.5 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 895-195-299 mm |
| Rəng: | ağ |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri