AUX ARVCA-H028/NR1DYBB-9000BTU
680,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin 4 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| BTU | 9000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | ARVCA-H028/NR1DYBB |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 36-42 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 840*840*246 mm |
| Panelin ölçüsü | 55-650-650 mm |
| Panel | MB-09A |
| Panelin çəkisi | 2.2 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri