HANN MSW-H12A4/ADR1 - 12000BTU
764,99
664,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Hann |
| BTU | 12000 |
| Növ | Split sistem |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Zəmanət | 12 ay |
| Model | MSW-H12A4/ADR1 |
| Soyutma Gücü | 3.58 KW |
| İsitmə Gücü | 3.68 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 810×290×190 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 700x540x 280 mm |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 350-700 |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 31 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 10 Kq |
| Xarici blokun çəkisi | 29 kq |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri