AUX ARVSD-H045/4R1X-15300BTU
669,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin aşağı təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 15300 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Gərginlik | 220~240 V |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 32-38 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 185-1160-460 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 20 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri