Midea MSMF-12HRN8
699,99
679,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Midea |
| Rəng: | Ağ |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 12 ay |
| Freon növü | R410A |
| BTU | 12000 |
| Təsir sahəsi | 40-50 m² |
| Gərginlik | 220 Vt |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Əsas funksyaları | Soyutma, İsitmə |
| Enerji sərfiyyatı | A |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| Gücü | 3500 W |
| Soyutma Gücü | 3.5 kVt |
| İsitmə Gücü | 3.8 kVt |
| Model | MSMF-12HRN8 |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 42 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | - |
| Daxili blokun çəkisi | 7.5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 26 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 285 × 805 × 194 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 55.5 × 77 × 30 sm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri