Kondisioner Gree Fairy GWH12ACBXB-K3NNA1B
820,8
633,78
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Gree Kondisioner |
| Rəng: | Ağ |
| Növ | Split sistem |
| Gücü | 3250 W |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 12000 |
| İdarəetmə tipi: | pultla |
| Təsir sahəsi | 40-50 m² |
| Əsas funksyaları | Soyutma, İsitmə |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Displey | var |
| Soyutma Gücü | 3250 W |
| İsitmə Gücü | 3400 W |
| Model | GWH12ACB |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 42 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 52 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 8.5 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 30 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 25.6 x 81.9 x 18.5 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 54 x 72.5 x 32 sm |
| Təyinatı | Məişət |
| Avtomatik rejim | var |
| Turbo rejimi | var |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri