AUX ARVSD-H036/4R1X-12000BTU
590,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin aşağı təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 12000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Gərginlik | 220~240 V |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 25-32 dB |
| Panel | MB-36/E-A / MB-51/E-A |
| Daxili blokun ölçüləri | 185-840-460 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri