AUX ARV-H80/NR1 - 34 000 BTU
0,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin mini xarici bloku |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 34000 |
| Freon növü | R410A |
| Gərginlik | 220-240 V |
| Xarici blok ölçüləri | 800-970-370 mm |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 56 dB |
| Xarici blokun çəkisi | 66 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri