AUX ARVCA-H036/NR1DYBB-12000BTU
705,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin 4 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| BTU | 12000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun ölçüləri | 570*570*260 mm |
| Panelin ölçüsü | 55-650-650 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri