AUX ARVCA-H045/NR1DYBB-16000BTU
720,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin 4 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| BTU | 16000 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 37-44 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 570*570*260 mm |
| Panel | MB-09A |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri