AUX ARVCA-H140/NR1DYB-48000BTU
1079,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| BTU | 48000 |
| Növ | ARV sisteminin 4 yönlü kasset tipli daxili bloku |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Gərginlik | 220~240 V |
| Daxili blokun ölçüləri | 288*840*840 mm |
| Panel | MB-08A |
| Panelin ölçüsü | 55-950-950 mm |
| Panelin çəkisi | 5.7 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri