AUX ARVMD-H150/4R1M - 51 200 BTU
1080,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | AUX |
| Növ | ARV sisteminin orta təzyiqli kanal tipli daxili bloku |
| Zəmanət | 24 ay |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Freon növü | R410A |
| Model | ARVMD-H150/4R1M |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 40-46 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 43 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 245*1400*700 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri