Kondisioner Gree Bora GWH24AADXE-K3NNA4A/I
1399,99
1093,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Gree |
| Rəng: | Ağ |
| İdarəetmə tipi: | pulta |
| Növ | Split sistem |
| BTU | 24000 |
| Təsir sahəsi | 70-80 m² |
| Əsas funksyaları | Soyutma, İsitmə |
| Enerji sərfiyyatı | A |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| Freon növü | R410 A |
| Displey | var |
| Model | GWH24AADXE-K3NNA2A/I |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 35 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 55 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 13.6 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 43 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 30 × 97 × 22.5 sm |
| Xarici blok ölçüləri | 55 × 87.3 × 37.6 sm |
| Təyinatı | Məişət |
| Avtomatik rejim | var |
| Turbo rejimi | var |
| Quraşdırma | Divardan asılan |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri