MFZ-KT25VG /SUZ-M25VA(9000BTU) Mitsubishi electric
2819,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 9000 |
| Növ | Döşəmə tipli kondisioner dəsti |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R 32 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 19-44 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 600x750x215 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 14.5/30 kq |
| Xarici blok ölçüləri | 500x800x285 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri