MSZ-SF50VE-18000BTU İNVERTER Mitsubishi electric
2900,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 18000 |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 3 il |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Növ | Split sistem |
| Model | MSZ-SF50VE |
| Kampressor növü | İnverter |
| Soyutma Gücü | 5.0 KW |
| İsitmə Gücü | 5.8 KW |
| Daxili blokun ölçüləri | 299-798-195 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 880-840-330 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 10 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 55 kq |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (soyutma) m3/dəq | 5.1-9.9 |
| Havanın həcmi (min.-maks.) (qızdırma), m3/dəq | 5.1-12.0 |
| Səs səviyyəsi (soyutma) (min-maks.) (IU), dB(A) | 28-49 |
| Səs səviyyəsi (istilik) (min-maks.) (IU), dB(A) | 28-49 |
| İstehsalçı ölkə | Tailand |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri