SRK71ZTL/SRC71ZTL-W INVERTER Mitsubishi heavy
2941,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Heavy |
| BTU | 24000 |
| Freon növü | R32 |
| Növ | Split sistem |
| Zəmanət | 24 ay |
| Model | SRK71ZTL / SRC71ZTL-W |
| Kampressor növü | İnverter |
| Enerji sərfiyyatı | A++ |
| Soyutma Gücü | 7,1 kW |
| İsitmə Gücü | 8 kW |
| Daxili blokun ölçüləri | 294x998x230 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 640x800x290 mm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 48 dB |
| Xarici blokun səs səviyyəsi | 31 dB |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri