PEAD-M35JA/SUZ-KA35VA/PAC-YT52CRA-12000BTU Mitsubishi electric
2920,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 12000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | PEAD-M35JA / SUZ-KA35VA / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun ölçüləri | 250x900x732 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 550x800x285 mm |
| Soyutma Gücü | 3.6 kw |
| İsitmə Gücü | 4.1 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri