HANN MSF-H60A4/WNR1-60000 BTU
3399,99
2620,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Hann |
| BTU | 60000 |
| Növ | Şkaf tipli |
| Freon növü | R410A |
| Zəmanət | 3 İL |
| Model | MSF-H60A4/WNR1 |
| Soyutma Gücü | 17.7 kw |
| İsitmə Gücü | 18.2 kw |
| Daxili blokun ölçüləri | 589x1948x409 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 960×1265×360 mm |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 44/52 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 60 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 95 kq |
| Kampressor növü | ON/OFF |
| İstehsalçı ölkə | Çin |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri