MFZ-KA25VA / SUZ-KA25VA (9000BTU) Mitsubishi electric
2900,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Döşəmə tipli kondisioner dəsti |
| BTU | 9000 |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | MFZ-KA25VA / SUZ-KA25VA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 20-46 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 600x700x200 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 14/33 kq |
| Xarici blok ölçüləri | 550x800x285 mm |
| Soyutma Gücü | 2.5 KW |
| İsitmə Gücü | 3.4 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri