SLZ-M35L/SUZ-KA35VA/SLP-2FALM-12 000 BTU
3004,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 12000 |
| Növ | 4 yönlü kaset tipli dəst |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 25-34 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 245x570x570 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 550x800x285 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri