SEZ-M35VAQ/SUZ-M35VA /PAC-YT52CRA-12000BTU Mitsubishi electric
3050,0
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Növ | Kanal tipli kondisioner dəsti / Aşağı təzyiqli |
| BTU | 12000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Model | SEZ-M35VAQ / SUZ-M35VA / PAC-YT52CRA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 23-33 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 21 kq |
| Xarici blokun çəkisi | 35 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 200x790x700 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 550x800x285 mm |
| Brend | Mitsubishi Electric Kanal tipli Kondisioner |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri