MFZ-KT35VG / SUZ-M35VA (12000BTU) Mitsubishi electric
3154,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Zəmanət | 24 ay |
| BTU | 12000 |
| Növ | Döşəmə tipli kondisioner dəsti |
| Freon növü | R 32 |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Model | MFZ-KT35VG / SUZ-M35VA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 19-44 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 600x750x215 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 500x800x285 mm |
| Daxili blokun çəkisi | 14.5/30 kq |
| Soyutma Gücü | 3.5 kw |
| İsitmə Gücü | 3.5 kw |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri