MLZ-KP35VF/SUZ-M35VA/MLP-444W(12000BTU) Mitsubishi electric
3189,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Panelin çəkisi | 3.5 kq |
| Daxili blokun çəkisi | 15.5 kq |
| Brend | Mitsubishi Electric |
| BTU | 12000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Kampressor növü | İNVERTER |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 27-40 dB |
| Daxili blokun ölçüləri | 185x360x1102 mm |
| Panelin ölçüsü | 24x424x1200 mm |
| Xarici blokun çəkisi | 35 kq |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri