MFZ-KA35VA /SUZ-KA35VA(12000BTU) Mitsubishi electric
3169,99
Pulsuz çatdırma
1 il zəmanət
Xüsusiyyətlər
| Brend | Mitsubishi Electric |
| Növ | Döşəmə tipli kondisioner dəsti |
| BTU | 12000 |
| Zəmanət | 24 ay |
| Freon növü | R410A |
| Model | MFZ-KA35VA / SUZ-KA35VA |
| Daxili blokun səs səviyyəsi | 20-48 dB |
| Daxili blokun çəkisi | 14/37 kq |
| Daxili blokun ölçüləri | 600x700x200 mm |
| Xarici blok ölçüləri | 550x800x285 mm |
ProductBottomText object (4)
Sifariş uğurla yaradıldı. Operatorumuz ən qısa zamanda sizinlə əlaqə saxlayacaqdır. Təşəkkür edirik!
Geri